Empowered's Site

Striptízové kluby

V San Andreas sa nachádzajú 4 striptízové kluby. Tri v Las Venturas a jeden nájdete v Los Santos. Pokiaľ vás omrzia všetky tie prestrelky, naháňačky a gangstri, môžete si tu odpočinúť. Stačí nájsť najbližší klub z našej mapky.

 

Pokiaľ máte chuť, môžete sa len dívať na striptérky a občas ich obdarovať po 20 dolároch. Akonáhle im tieto "malé" peniažky dáte, odmenia sa vám rôznymi figúrami. Ale pokiaľ by ste chceli trochu súkromia, choďte do malej miestnosti. Za 100 dolárov si môžete nechať zatancovať dievkami, trebárs oblečenými do policajnej uniformy.

 

Los Santos


The Pig Pen

 

 

 

 

Striptízový klub, ktorý nájdete a môžete navštíviť ako prvý, pretože sa nachádza v rodnom meste - Los Santos. A naviac to nemáte veľmi ďaleko od svojho domu. Ale pozor! Nachádza sa na území Ballasov! Pred sebou má veľa miesta na parkovanie. Oblasť Východ Los Santos - East Los Santos.

 

 

 

 

Las Venturas


1) The Big Spread Ranch

 

 

 

 

Tento klub nájdete na západe od Las Venturas, blízko koľajového prejazdu a obchodu Ammu Nation - oblasť Bone County. Farbu má ružovú a má okolo seba vysoké palmy. Nedá sa prehliadnuť.

 

 

 

 

2) Nude Strippers Daily

 

 

 

 

Klub, ktorý nájdete na južnom rohu Las Venturas. Je celkom malý a nedá sa prehliadnuť. Vstupuje sa malými dvermi pri ulici. Oblasť Com-A-Lot.

 

 

 


3) Live Nude Girls

 

 

 

Do tretice ďalší klub. Nájdete ho na rohu ulice Old Venturas Strip. Dá sa trochu ľahšie prehliadnuť, kvôli podobným domom okolo.