Empowered's Site

Lowrider

Lowridery, alebo autá s nízkym podvozkom sú populárne hlavne v gangu Varios Los Aztecas (Cesarov gang). Lowridery stretnete predovšetkým v Los Santos okolo štadiónu, kde je tiež pre ne tuningová garáž.

 

 

A ktoré autá patria medzi lowridery?
Savanna

Remington

Voodoo

Blade

Tornado

Slamvan

 

Je možné, že ich je viac. Pokiaľ sa pre auto otvoria vráta špeciálnej tuningovej garáže, potom máte istotu, že je to lowrider.

 

 


Takto vyzerá garáž, kde si môžete svoj voz pekne vyfotografovať. (Pred tuningom)

 

 


A takto môže vaše auto vyzerať po tuningu.

 

Možností je v garáži naozaj dosť, ale vzhľad vašej káry aj tak najviac zmení prelakovanie, ktoré ešte môžete korigovať farbami.
Hlavne nezabudnite na hydrauliku! Nielenže je s ňou mnoho zábavy a v teréne si vďaka nej nepoškodíte auto, ale hlavne umožňuje závody v hopsaní!

 


Nájdite tohto maniaka vedľa vlakovej zastávky na hranici El Corona/Unity Station

 

 

Pohovorte si s ním a odpovedzte Yes. Objaví sa súťaž v hopsaní za touto stenou. Potom len vojdite s upraveným lowriderom dovnútra červeného kruhu. Teraz si len určite stávku a potvrďte. Môžete začať. Budete proti sebe mať jedného súpera a pokiaľ budete mať viac bodov než on, vyhráte dvojnásobok stávky. Riaďte sa podľa šípok.


Šípka hore: Num 8
Šípka dole: Num 2
Šípka vpravo: Num 6
Šípka vľavo: Num 4

 

Môže sa stať, že budete mať šikmú šípku napr. k pravému hornému rohu, potom stlačte naraz Num 6 a Num 8.. (Všetko je defaultné nastavenie).
Snažte sa stlačiť, keď je šípka uprostred kruhu.

 

To by bolo asi všetko okolo týchto vozidiel. Takže veľa zábavy!