Empowered's Site

Easter Eggy

1) Hláška "There are no Easter Eggs up here"

 


 

Zoberte si jetpack a choďte k mostu Gant Bridge. Vyleťte na prvý pilier, z neho na druhý, na tretí... na najvyššom piliery je hláška: "There are no Easter Eggs up here. Go Away." čo v preklade znamená: "Tu nie sú žiadne Easter Eggy. Choďte preč.".

 

2) Fakty o Gant Bridge

 


 

Za Katienym domom na začiatku Gant Bridge je bar. Vedľa toho baru sú krátke schodíky a pri nich je ceduľa s faktami o Gant Bridge, to by nebolo nič zvláštneho ibaže tam sa píše v preklade:
dĺžka - 159,7m
výška - 60,3m oproti vodnej hladine
15000 polygonov, inc. LODs
600m vykresľovacia vzdialenosť
11 textúr
Zaberá 1,27mb miesta na disku

 

3) Hrob spoločnosti

 


 

Pri obchode Hippy Shooper je za plotom pozemok na ktorom sú hroby s erbom Rockstar Games. Je tam 1997-2004, v roku 1997 vyšlo prvé GTA a 2004 vyšlo GTA: San Andreas na PC.

 

4) Jesus Saves

 


 

Ak sa ešte pamätáte, tak v GTA 2 začínal aj sa ukladal každý level na mieste menom Jesus Saves. Vedľa holičstva v štvrti Playa del Seville je na to krátky odkaz.

 

5)  Billboardy hry True Crime

 

 

 


 

Na štyroch miestach v Los Santos je skrytá reklama na hru True Crime: Street Cleaners.

 

6) GTA: Vice City v obchode

 


 

V Zerovom RC obchode sú na predaj hry GTA: Vice City s obrázkom Lancea a Tommyho Vercettiho.

 

7) Manhunt v obchode

 


 

V tom istom Zerovom obchode sú na predaj hry Manhunt.

 

8) Rohožka Rockstar North

 


 

Ak ste hrali misiu End of The Line, tak pred vstúpením do Smokovho bytu v tej drogovej továrni je rohožka na ktorej sa píše: "Nie ste vítaný Rockstar Northom".

 

9) Súhvezdie Rockstar Games

 


 

Mnohý z vás si už mohli všimnúť že v noci sú na oblohe hviezdy v tvare písmena R a dole polárka tvorí hviezdu na logu spoločnosti Rockstar Games.

 

10) CJ Figurant

 

 

 

Možno si už niektorí všimli, že vo väčšine obchodov se zbraňami Ammu-Nation postáva terč. Figura CJa. Má to nejaký zvláštny dôvod, že predavači v Ammu-Nation postavili do svojho obchodíku terč s modelom CJa? Alebo ho proste nemajú radi ;).