Empowered's Site

Svet CS 1.6

Counter-Strike 1.6 je zatiaľ najobľúbenejšia akčná online hra čo existuje. Taktiež je v Counter-Strike neskutočne veľa máp, zručností a skinov. Najhratelnejšie sú mapy s de napríklad: de_dust2 a de_inferno a potom mapy pre zábavu ako sú kz, fy a podobne.

Kedy to všetko začalo?


Všetko sa začalo v roku 1998, kedy vyšla prvá verzia hry Half-Life.Táto hra sa stala veľmi úspešná a tak si získala plno fanúšikov. Counter-Strike má niekoľko verzií, ale 1.6 sa stala najhratelnejšou. Jedná sa o strieľačku Policajti vs. Teroristi. Ľudia si ju obľúbili natoľko, že je najhratelnejšia vôbec na svete.

O čo ide?

Teroristi majú v každom kole nejakú úlohu, napríklad položiť bombu, alebo ustrážiť rukojemníkov. Naopak Policajti musia Bombu (pokiaľ ju teroristi položia) zneškodniť, a tým vyhrať kolo. Alebo musia bezpečne odviesť rukojemníkov zo zajatia k transportu. Počas postupného vývoja hry sa začali objavovať rôzne funny mapy, ktoré dávali hre nové ciele a priority, ktoré si vytvárali sami hráči. A tak si dnes môžete vybrať od taktických bojov na de a cs mapách, cez krvilačné prestrelky vo fy mapách až po mierumilovné skákanie v climber mapách teda kz. Counter-Strike 1.6 nie je vôbec náročná hra a má minimálne požiadavky, odporúčam si hru zahrať!

Minimálne požiadavky:

Windows: 98, 2000, ME, XP, aj Vista
Procesor: 200MHz
Operačná pamäť: 32 MB
Grafická karta: 16 MB
Pripojenie k internete pokiaľ možno 512 mb (pre tých, ktorí si chcú solídne zahrať na internete)